ZALEGŁY KOMUNIKAT Z MIĘDZYPOWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

W hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr3 z Oddziałami Sportowymi w Kobyłce w dniu 27.03.2023 odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnje siatkówce chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół. PSP3 Kobyłka (gospodarze)- mistrz powiatu wołomińskiego, SP JP II Tłuszcz- wicemistrz powiatu wołomińskiego, SP w Rajszewie – mistrz powiatu legionowskiego, SP Józefosław – mistrz powiatu piaseczyńskiego, SP5 Otwock, mistrz powiatu otwockiego oraz SP Pomiechówek – mistrz powiatu nowodworskiego.

Po rozegraniu wszystkich spotkań I miejsce zdobyła drużyna gospodarzy PSP3 Kobyłka SP JP II Tłuszcz, na trzecim miejscu zawody ukończyła SP w Rajszewie, maleńka szkoła, która zdobyła największe uznanie, gdyż w zawodach uczestniczyli prawie wszyscy chłopcy ze szkoły z klas 7-8, czwarte miejsce zdobyła szkoła w Józefosławiu, na piątym miejscu rywalizację zakończyła drużyna SP 5 Otwock, na szóstym SP Pomiechówek. Na zakończenie odbyła się ceremonia dekoracji. Medale i puchary wręczali Pan Jarosław Wołosowicz – Wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr3 w Kobyłce oraz Członke Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Wołominie Pan Mieczysław Rosłan.  Nagrody zostały ufundowane przez Zarząd Warszawsko Mazowiecki Szkolny Związek Sportowy.

Drużyna PSP3 Kobyłka uzyskała awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.