KLASYFIKACJA WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 – KATEGORIA DZIECI
L.P. | Szkoła | Punkty | IBP- DZ | IBP – CHŁ | SZBP- DZ | SZBP-CHŁ | MP Szachy | Badminton DZ | Badminton Chł | Unihokej Dz | Unihokej Chł | Koszykówka DZ | Koszykówka Chł | Tenis stołowy dziewczęta | Tenis stołowy chłopcy | Kosz 3×3 Dz | Kosz 3×3 ch | Piłka siatkowa dz | Piłka siatkowa ch | Piłka ręczna dz | Piłka ręczna chłopcy | Pływanie dziewczęta | Pływanie chłopcy | Piłka nożna dz | Piłka nożna chł |
1 | SP4 Ząbki | 205 | 1 | 10 | 6 | 23 | 12 | 23 | 23 | 8 | 5 | 8 | 7 | 4 | 9 | 9 | 8 | 8 | 7 | 12 | 10 | 12 | |||
2 | SP2 Zielonka | 157 | 6 | 6 | 10 | 8 | 10 | 12 | 8 | 7 | 9 | 23 | 8 | 22 | 4 | 5 | 12 | 7 | |||||||
3 | SSP5 Wołomin | 139 | 12 | 15 | 38 | 15 | 25 | 25 | 9 | ||||||||||||||||
4 | SP2 Marki | 136 | 7 | 1 | 4 | 2 | 10 | 25 | 10 | 4 | 3 | 12 | 2 | 7 | 5 | 9 | 9 | 3 | 2 | 12 | 9 | ||||
5 | SP2 Radzymin | 132 | 15 | 8 | 21 | 7 | 12 | 4 | 4 | 1 | 19 | 6 | 5 | 15 | 15 | ||||||||||
6 | SP JP II Tłuszcz | 93 | 12 | 12 | 8 | 10 | 7 | 10 | 6 | 12 | 10 | 6 | |||||||||||||
7 | PSP3 Kobyłka | 91 | 1 | 9 | 9 | 5 | 4 | 5 | 25 | 30 | 3 | ||||||||||||||
8 | SP4 Marki | 82 | 8 | 4 | 12 | 3 | 4 | 2 | 1 | 3 | 3 | 8 | 4 | 15 | 15 | ||||||||||
9 | SP Poświętne | 67 | 9 | 1 | 20 | 1 | 5 | 15 | 7 | 9 | |||||||||||||||
10 | SP4 Zielonka | 64 | 4 | 28 | 25 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
11 | SP3 Marki | 54 | 1 | 1 | 7 | 12 | 4 | 4 | 8 | 9 | 8 | ||||||||||||||
12 | SP3 Zielonka | 50 | 10 | 32 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
13 | SP Postoliska | 50 | 8 | 6 | 10 | 7 | 6 | 3 | 10 | ||||||||||||||||
14 | SP1 Radzymin | 48 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 | 9 | 1 | 12 | 3 | 3 | 4 | ||||||||||||
15 | SP3 Ząbki | 48 | 5 | 7 | 3 | 3 | 10 | 7 | 3 | 4 | 3 | 3 | |||||||||||||
16 | SP6 Ząbki | 42 | 3 | 1 | 4 | 4 | 6 | 8 | 5 | 3 | 4 | 4 | |||||||||||||
17 | SP Stare Załubice | 34 | 9 | 10 | 4 | 2 | 2 | 1 | 4 | 2 | |||||||||||||||
18 | SP Stryjki | 30 | 1 | 1 | 6 | 10 | 12 | ||||||||||||||||||
19 | SP1 Marki | 28 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | 10 | |||||||||||||||||
20 | SP Stare Grabie | 23 | 23 | ||||||||||||||||||||||
21 | PSP2 Kobyłka | 23 | 1 | 3 | 3 | 9 | 2 | 5 | |||||||||||||||||
22 | SP KJ Tłuszcz | 22 | 1 | 5 | 5 | 1 | 10 | ||||||||||||||||||
23 | SP2 Słupno | 22 | 3 | 1 | 1 | 15 | 2 | ||||||||||||||||||
24 | SP Jasienica | 22 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
25 | SP Duczki | 20 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | ||||||||||||||||||
26 | SP1 Zielonka | 19 | 1 | 1 | 9 | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
27 | SP2 Ząbki | 16 | 1 | 1 | 9 | 5 | |||||||||||||||||||
28 | SP Mokra Wieś | 15 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | ||||||||||||||||
29 | KSP Marki | 14 | 4 | 10 | |||||||||||||||||||||
30 | SP Nowe Ręczaje | 13 | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
31 | SP5 Ząbki | 13 | 1 | 1 | 3 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
32 | SP1 Słupno | 12 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
33 | SP Katolicka Ząbki | 10 | 1 | 9 | |||||||||||||||||||||
34 | ZSP5 Marki | 10 | 2 | 3 | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
35 | SP Leśniakowizna | 8 | 8 | ||||||||||||||||||||||
36 | SP ProEducado Wołomin | 8 | 1 | 1 | 5 | 1 | |||||||||||||||||||
37 | SP Urle | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
38 | SP Ciemne | 6 | 2 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
39 | SP7 Wołomin | 6 | 1 | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
40 | SP Dobczyn | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
41 | SP Jadów | 5 | 1 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
42 | SP3 Wołomin | 5 | 5 | ||||||||||||||||||||||
43 | SP Strachówka | 4 | 3 | 1 | |||||||||||||||||||||
44 | SP Szewnica | 4 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||
45 | PSP1 Kobyłka | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
46 | SP ICO Wołomin | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
47 | PSP Wszebory | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
48 | SP Nadma | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
49 | ZSP Zabraniec | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
50 | SP Miąse | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
51 | SP1 Ząbki | 1 | 1 |