POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W DWA OGNIE USPORTOWIONE

Na boisku Sportowej Szkoły Podstawowej nr5 w Wołominie odbyły się finały Powiatowych Igrzysk Dzieci

w dwa ognie usportowione. Do finałowej rywalizacji przystąpiło 8 drużyn: 4 dziewcząt oraz 4 chłopców. W kategorii dziewcząt awans uzyskały następujące szkoły: SSP5 Wołomin, SP1 Marki, ZSP Urle oraz SP2 Zielonka; natomiast

w kategorii chłopców: SSP5 Wołomin, SP2 Marki, SP JP II Tłuszcz oraz SP4 Ząbki. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym, 2x 8 min. Po rozegraniu wszystkich spotkań w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła drużyna SP2 Zielonka przed SP1 Marki oraz SSP5 Wołomin i ZSP Urle. W rywalizacji chłopców I miejsce zdobyła drużyna SP4 Ząbki przed SP JP II Tłuszcz, SSP5 Wołomin i SP2 Marki. Na zakończenie odbyła się dekoracja drużyn, drużyny otrzymały puchary, medale oraz dyplomy z rąk Pani Małgorzaty Posmyk- Dyrektor Sportowej Szkoły Podstawowej nr5 Wołominie. Koordynatorem zawodów był Pan Mieczysław Rosłan- Członek Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Wołominie. Nagrody zostały ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie.