MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 24.11.2023 w hali Szkoły Podstawowej nr4 w Zielonce odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły 4 szkoły: SP4 Zielonka, SP3 Piaseczno, SP Stare Załubice oraz SP Łajskii. Drużyny rywaliowały systemem każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich spotkań I miejsce zdobyła drużyna SP4 Zielonka, na drugim miejscu zawody ukończyła drużyna SP Łajski, na trzecim stopniu podium stanęła drużyna SP3 Piaseczno, na czwartym SP Stare Załubice.

W kategorii chłopców do rywalizacji przystąpiło również 4 drużyny: SP4 Zielonka, SP2 radzymin, SP Józefosław oraz oraz SP Łajskin. Podobnie jak w kategorii dziewcząt drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajęła drużna SP4 Zielonka, przed SP Łajski,  na trzecim miejscu SP Józefosław, na czwartym SP2 Radzymin.

Po zakończeniu każdej grupy odbyło się podsumowanie zawodów. Drużyny otrzymały medale, puchary oraz dyplomy z rąk nauczycieli wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr3 w Zielonce oraz Szkoły Podstawowej nr4 w Zielonce.

Zawody zostały przeprawdzone dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.