Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W piątek 23.10.2020 na stadionie DOZBUD Arena w Ząbkach odbyły się finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Podobnie jak zawody dziewcząt zawody zostały rozegrane dzięki uprzejmości klubu Ząbkovia Ząbki oraz Miejskiego Ośrodka i Rekreacji w Ząbkach. Koordynatorem zawodów był Łukasz Stasiuk- nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr4 w Ząbkach.

Zawady zostały przeprowadzone dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Wołominie.
                Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół: SP1 Ząbki, SP4 Ząbki, SP2 Zielonka, SP7 Wołomin oraz SSP5 Wołomin. Wszystkie drużyny rozegrały po cztery mecze- obowiązywał system każdy z każdym.
                Rywalizacja w kategorii chłopców była bardzo zacięta, mecze stały na wysokim poziomie. Po rozegraniu wszystkich 10 spotkań I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr2 w Zielonce zdobywając 10 punktów, na II miejscu zawody ukończyła Sportowa Szkoła Podstawowa nr5 w Wołominie z 9 punktami, na najniższym stopniu podium stanęła Szkoła Podstawowa nr1 w Ząbkach z 6 punktami. , na czwartej Szkoła Podstawowa nr7 w Wołominie i na piątym miejscu Szkoła Podstawowa nr 4 w Ząbkach.