POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 26.09.2023 na stadionie OSiR Huragan Wołomin zostały rozegrane finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Do finałowych rozgrywek awans uzyskały: Szkoła Podstawowa nr7 w Wołominie, Publiczna Szkoła Katolicka Ząbki, Szkoła Podstawowa w Jasienicy oraz Szkoła Podstawowa nr2 w Radzyminie. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich sześciu spotkań I miejsce zdobyła z kompletem punktów Publiczna Szkoła Katolicka w Ząbkach. Na drugim miejscu z 4 punktami zawody ukończyła Szkoła Podstawowa nr2 w Radzyminie. Na trzecim miejscu z 3 punktami Szkoła Podstawowa nr7 w Wołominie. Na czwartej pozycji z jednym punktem uplasowała się drużyna Szkoły Podstawowej w Jasienicy.
            Na zakończenie drużyny otrzymały medale oraz puchary z rąk Pana Krzysztofa Gawary –  Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołominie oraz Pana Mieczysława Rosłana – Członka Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Wołominie. Zawody zostały rozegrane przy wsparciu Ośrodka Sportuu i Rekreacji w Wołominie.

37. SP Nadma -1 pkt.

W dniu 28.09.2023 na boisku Szkoły Podstawowej nr2 w Zielonce odbyły się finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły tylko trzy szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach, Szkoła Podstawowa w Starych Załubicach oraz gospodynie Szkoła Podstawowa nr2 w Zielonce. Nie dojechała drużyna z rejonu Wołomin. Drużyny zagrały mecze każdy z każdym. W pierwszym meczu SP2 Zielonka pokonała SP Stare Załubice 4:2; w drugim meczu ZSP Urle pokonały SP Stare Załubice 1:0; w decydujacym meczu o I miejscu SP2 Zielonka pokonała ZSP Urle 6:1.
            Na zakończenie drużyny otrzymały medale i puchary z rąk Pani Małgorzaty Zych – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr2 w Zielonce.

Szczegółowe wyniki zawodów

SP2 Zielonka – SP Stare Załubice       4:2 (3:0)
ZSP Urle – SP Stare Załubice              1:0 (1:0)
SP2 Zielonka – ZSP Urle                     6:1 (4:1)

1SP2 Zielonka2610-3*
2ZSP Urle232-6
3SP Stare Załubice202-5
Projekt „Organizacja Mistrzostw Powiatu Wołomińskiego w wybranych dyscyplinach sportowych” dofinansowany jest ze środków Powiatu Wołomińskiego